Toyota flotową marką motoryzacyjną roku

Fleet Derby 2019

2019-07-02

Za nami 8. edycja plebiscytu Fleet Derby 2019 organizowana przez magazyn Fleet. Głosami polskich ekspertów i managerów flotowych Toyota została uznana za najlepszą flotową markę motoryzacyjną w segmencie aut osobowych.

Nagrody Fleet Derby 2019 zostały wręczone podczas uroczystej gali, która wieńczyła 8. edycję ogólnopolskiego plebiscytu flotowego magazynu Fleet. Toyota zdobyła statuetkę w kategorii najlepszej motoryzacyjnej marki flotowej na rynku samochodów osobowych.

Toyota to druga najpopularniejsza marka motoryzacyjna w Polsce. W ostatnich miesiącach oferta japońskiego producenta została wzmocniona kilkoma nowymi modelami. Na polskim rynku pojawiła nowa, kompaktowa Corolla z nadwoziem sedan, hatchback i TS Kombi, średniej wielkości sedan Camry oraz nowa generacja RAV4. Każdy z tych modeli może być wyposażony w napęd hybrydowy.

Z kolei w ofercie flotowych samochodów Toyoty są także użytkowe vany PROACE Verso i Furgon, terenowy pick-up Hilux , miejski hatchback Yaris oraz AYGO – niekwestionowany lider segmentu A.

Toyota flotową marką motoryzacyjną 2019 roku

W tym roku plebiscyt Fleet Derby odnotował 166 zgłoszeń w pięciu kategoriach. W głosowaniu za pośrednictwem strony www.fleetderby.pl od stycznia do czerwca tego roku wzięło udział sto tysięcy osób. O tym, komu przypadnie statuetka Fleet Derby, zadecydowali przedstawiciele branży flotowej.

Dowiedz się więcej

Samochody miejskie Samochody miejskie Toyota liderem rynku aut osobowych w maju 2021 Toyota liderem rynku aut osobowych w maju 2021 Rośnie sprzedaż hybryd Nowa flota SunRoof Technologies Nowa flota SunRoof Technologies Firma stawia na Corolle Hybrid Toyota z kolejnym rekordem sprzedaży w Polsce Toyota z kolejnym rekordem sprzedaży w Polsce Sprawdź najpopularniejsze modele Toyota z rekordem rejestracji w Polsce Toyota z rekordem rejestracji w Polsce Dowiedz się więcej Toyota ze wzrostem sprzedaży Toyota ze wzrostem sprzedaży Sprawdź wyniki w III kwartale 2019 r. Corolla liderem rynku w Polsce Corolla liderem rynku w Polsce Sprawdź liczbę rejestracji Toyota Corolla liderem sprzedaży w Polsce Toyota Corolla liderem sprzedaży w Polsce Dowiedz się więcej Toyota liderem rynku samochodowego Toyota liderem rynku samochodowego Dowiedz się więcej Toyota liderem rynku aut kompaktowych Toyota liderem rynku aut kompaktowych Sprawdź dane PZPM Nowe modele RAV4 i Corolla Nowe modele RAV4 i Corolla 5 gwiazdek w testach Euro NCAP 2019 Poznaj hybrydową rodzinę Corolli Poznaj hybrydową rodzinę Corolli