1. Świat Toyoty
  2. Nowości
  3. Toyota PROACE CITY Electric w specjalnej ofercie wyprzedażowej. Ostatnie auta z rocznika 2023 z rabatem do 36 640 zł netto
5 czerwca 2024

Ostatnie modele Toyoty PROACE CITY Electric z rocznika 2023 w specjalnej ofercie wyprzedażowej z rabatem do 36 640 zł netto

W polskich salonach dostępne są już ostatnie egzemplarze Toyoty PROACE CITY Electric z rocznika 2023. Ten elektryczny van można teraz kupić w specjalnej cenie wyprzedażowej od 85 624 zł netto, włączając dopłatę w ramach programu „Mój elektryk”.

Toyota PROACE CITY od trzech lat nieprzerwanie dominuje w segmencie najmniejszych vanów, będąc jednym z najczęściej wybieranych pojazdów dostawczych w Polsce. Popularność tego modelu wynika z różnorodnej oferty wersji wyposażenia, możliwości instalacji zabudów specjalnych z gwarancją fabryczną oraz elastycznych warunków finansowania. W salonach Toyoty dostępny jest także elektryczny wariant PROACE CITY, który można odebrać niemal od ręki. W wyprzedaży rocznika 2023 model ten jest dostępny nawet o 36 640 zł netto taniej w stosunku do ceny katalogowej. Dzięki programowi „Mój elektryk” można ponadto uzyskać dopłatę w wysokości 30%, a dodatkowo skorzystać z atrakcyjnych warunków finansowania w ramach programów KINTO ONE.

Dostępne są już ostatnie egzemplarze Toyoty PROACE CITY Electric z roku produkcji 2023 w dwóch długościach nadwozia oraz w dwóch wersjach wyposażenia. Wersja Standard o długości 4403 mm oferuje przestrzeń ładunkową o pojemności do 3,3 m3. Nadwozie Long o długości 4753 mm pojemność ładunkowa wzrasta do 3,9 m3. Bez względu na wybraną wersję kompaktowy furgon z akumulatorem trakcyjnym o pojemności 50 kWh i zasięgiem do 260 km (wg WLTP) może wygodnie przewieźć trzy osoby oraz holować przyczepę o masie do 750 kg. Wszystkie wersje posiadają silnik elektryczny o mocy 100 kW (136 KM) z momentem obrotowym wynoszącym 260 Nm.

Wersja Active już od 85 624 zł netto

Toyota PROACE CITY Electric Active kosztuje obecnie od 85 624 zł netto, przy uwzględnieniu dopłaty z programu „Mój elektryk”. Wersja ta oferuje manualną klimatyzację, elektrycznie regulowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne, elektryczne szyby z przodu, radio z USB, Bluetooth® z zestawem głośnomówiącym, wygodny fotel kierowcy wyposażony w podłokietnik, regulację wysokości i odcinka lędźwiowego oraz 3-miejscową kanapę z systemem Smart Cargo.

Standardowe wyposażenie obejmuje również trójfazową ładowarkę pokładową o mocy 11 kW, tempomat z ogranicznikiem prędkości, asystenta ruszania na wzniesieniu (HAC), czujnik zmierzchu oraz 16" felgi stalowe z kołpakami. Pojazd jest również fabrycznie przystosowany do montażu relingów dachowych i haka holowniczego.

Wersja Comfort od 99 680 zł netto

Toyota PROACE CITY Electric w wyższej wersji Comfort także jest dostępna w wyprzedaży rocznika z dopłatą w ramach programu „Mój elektryk” i kosztuje od 99 680 zł netto. Wariant ten oferuje system multimedialny Toyota PRO-Touch z 8" kolorowym ekranem dotykowym obsługującym Apple CarPlay i Android Auto, 10" wyświetlacz LCD zamiast tradycyjnych zegarów, a także przednie i tylne czujniki parkowania oraz kamerę cofania 180 stopni. Wyposażenie obejmuje ponadto dwustrefową klimatyzację automatyczną i inteligentny kluczyk.

Dodatkowo w wersji Comfort znajdziemy system wizualizacji otoczenia pojazdu na ekranie umieszczonym w miejscu lusterka wstecznego korzystający z kamer zamontowanych nad tylnymi drzwiami oraz w bocznym lusterku. Auto posiada też systemy bezpieczeństwa czynnego Toyota Safety Sense, takie jak układ wczesnego reagowania w razie ryzyka zderzenia (PCS), system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu (LDA), układ rozpoznawania znaków drogowych z funkcją inteligentnego dostosowywania prędkości (RSA) oraz aktywny tempomat (ACC).

Dodatkowe akcesoria

Toyota PROACE CITY Electric oferuje szerokie możliwości konfiguracji auta do potrzeb biznesu. Samochody w każdej odmianie nadwozia można doposażyć w polipropylenowe ściany boczne (od 1200 zł netto), bagażnik dachowy (2 belki - 700 zł netto, 3 belki - 1100 zł netto) czy inne powłoki chroniące przestrzeń ładunkową. Ponadto w wersji Comfort można zamówić boczne drzwi przesuwane po obu stronach nadwozia (1400 zł netto). Do Toyoty PROACE CITY Electric można dokupić ładowarkę Toyota HomeCharge 22 kW do ładowania domowego z kablem o długości 5 metrów (3600 zł netto).

Toyotę PROACE CITY Electric można łatwo dostosować do specyficznych potrzeb biznesowych. Każda wersja nadwozia oferuje możliwość wyposażenia w polipropylenowe ściany boczne (od 1200 zł netto), bagażnik dachowy (dwie belki – 700 zł netto, trzy belki – 1100 zł netto) oraz inne zabezpieczenia chroniące przestrzeń ładunkową. W wariancie Comfort istnieje możliwość zamówienia bocznych drzwi przesuwanych po obu stronach pojazdu (1400 zł netto). Dodatkowo do Toyoty PROACE CITY Electric można dobrać ładowarkę domową Toyota HomeCharge 22 kW z 5-metrowym kablem (za 3600 zł netto).

Cennik Toyoty PROACE CITY Electric