1. Nowe samochody
  2. Zalety

Mirai Executive

4-drzwiowy sedan

Mirai - Executive - 4-drzwiowy sedan
Cena
334 900 zł
4X2
Fuel Cell Electric Vehicle
2 963 zł
Mirai - Executive - 4-drzwiowy sedan
8S6 Dark Blue Mica

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/pl/pl

Read timed out

Przyjrzyj się bliżej

Poznaj najważniejsze funkcje modelu Toyota Mirai. 
Zobacz widok 360°.

  • Stylistyka

    Fascynujące wzornictwo, imponujące osiągi

    Toyota Mirai wyróżnia się z tłumu smukłą i dynamiczną sylwetką. Każdy aspekt samochodu został starannie zaprojektowany pod kątem wyglądu i efektywności.

  • 650 km czystej przyjemności

    Toyota Mirai jest wyposażona w liczne innowacje maksymalizujące przyjemność z prowadzenia samochodu. Wydajna technologia wodorowych ogniw paliwowych zapewnia wyjątkowe wrażenia z jazdy i zerową emisję.

  • Innowacyjne rozwiązania w zasięgu ręki

    Zaawansowane technologie dostępne w Toyocie Mirai sprawdzają się zarówno w drodze do pracy, jak i podczas dłuższych wypraw.

  • Toyota T-Mate – W trosce o Twoje bezpieczeństwo

    Model Mirai został wyposażony w systemy bezpieczeństwa Toyota T-Mate, które powstały, by wspierać Cię podczas jazdy w mieście i na autostradzie, a także podczas parkowania. Inteligentne technologie chronią Ciebie, Twoich pasażerów i innych uczestników ruchu. Jednym z elementów T-Mate jest pakiet Toyota Safety Sense, który w każdej Toyocie Mirai dostępny jest w standardzie. Zapoznaj się z najważniejszymi funkcjami dostępnymi w modelu Mirai poniżej i odkryj pełną gamę technologii T-Mate dla modelu Mirai w konfiguratorze.

Pełen ekran Zamknij