1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Certyfikaty i nagrody


Dobrygowski sp. z o. o. to autoryzowany dealer i przedstawiciel firmy Toyota, który działa na terenie Dolnego Śląska. Laureat licznych wyróżnień i nagród, m.in.: Dealer Roku 2010-2015, działający zgodnie z przyznanymi certyfikatami ISO 9001 i 14001.

Oferuje sprzedaż samochodów nowych, używanych, części zamiennych i akcesoriów, usługi w serwisie blacharsko-lakierniczym, mechanicznym i finansowy oraz obsługę flotową firm. Wrocławski dealer Toyoty to nie tylko salon samochodów nowych, ale również miejsce, w którym można znaleźć używane auto z gwarancją, ubezpieczyć je czy skorzystać z programu Corpo Cars przeznaczonego dla flot firmowych.

Salon Toyota Długołęcka Dobrygowski zlokalizowany w podwrocławskiej Długołęce to największy salon Toyoty na Dolnym Śląsku i w Polsce, który wypracował sobie na przestrzeni lat znakomitą renomę mierzoną nie tylko referencjami zadowolonych klientów. Nowy salon wyposażony został w największy serwis blacharsko-lakierniczy Toyoty w regionie, otrzymał także - jako jedyny serwis Likwidacji Szkód na rynku wrocławskim - certyfikat jakości TSM Toyota Motor Europe.

W marcu 2015 Toyota Dobrygowski weszła do grona 50 największych grup dealerskich w kraju, według Polskiej Izby Motoryzacyjnej. Nic dziwnego:
- obsłużyliśmy już ponad 15 000 Klientów,
- jesteśmy wiodącym Doradcą dla Firm w Polsce,
- zarządzamy flotą ponad 1500 samochodów naszych klientów firmowych.
- mamy największy wybór samochodów używanych - w ciągłej ofercie znajduje się aż 260 aut,
- jesteśmy do dyspozycji w dwóch renomowanych salonach – w Długołęce i w Lubinie,
- zatrudniamy ponad 170 pracowników z całej Polski!