Umów się na jazdę próbną
Umów się na przegląd
Finansowanie - oblicz ratę
Konfiguruj swoją Toyotę

Praca

Jesteśmy firmą, która dynamicznie się rozwija, poszerza zakresu oferowanych usług, dociera do większej liczby Klientów, zdobywa zaufanie i podbija serca Wrocławian.

Jeśli wiesz jaki to ciężar i wyzwanie – zapraszamy. Szukamy do Zespołu ludzi z pasją:

- zmotywowanych i gotowych do osiągnięcia sukcesu, - zaangażowanych bez względu na to czym się zajmują,- z otwartą ‘głową’,  ciekawych i lubiących ludzi,- interesujących, uśmiechniętych i sympatycznych,

Jeśli wierzysz, że usługi wywodzą się od słowa ‘usługiwać’ ... to na pewno się dogadamy.

Poszukujemy do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. Telefonicznej Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Wrocław, Długołęka (pow. wrocławski)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Realizacja zadań związanych z telefoniczną i mailową obsługą Klientów (prowadzenie rozmów przychodzących i wychodzących, umawianie spotkań, wykonywanie badań satysfakcji)
  • Informowanie Klientów o aktualnej ofercie produktów i usług
  • Udział w realizacji kampanii sprzedażowych
  • Współpraca ze wszystkimi działami w firmie
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy i dobrych relacji z Klientami poprzez zachowanie najwyższych standardów obsługi

WYMAGANIA:

  • Minimum rocznego doświadczenia w telefonicznej obsłudze Klienta;
  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Ukierunkowanie na realizację potrzeb Klientów;
  • Dobra obsługa komputera, w tym programu Excel;
  • Komunikatywność, poprawna dykcja i miły głos;
  • Silna motywacja do pracy oraz pozytywne nastawienie;
  • Chęć rozwoju i ciągłego poszerzania kwalifikacji;

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę w młodym zespole;
  • Możliwość rozwoju zawodowego – cykl szkoleń wdrożeniowych i produktowych
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Miłą atmosferę
  • Umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: j.greiss@toyotawroclaw.pl

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Wszystkie zgłoszenia powinny zawierać następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)”

Nasza polityka e-prywatności